тел. +38-0619-44-00-10
тел. +38-067-110-77-10
тел. +38-068-888-84-88

e-mail: impel@impel.com.ua
Режим работы:
VIROBNIK.СОМ
офис :         ••••••• 09.00-18.00
Качество - важнее цены.www.virobnik.com Українська мова Українська мова   Русский язык Русский язык    

гідравліка силова. гідравлічне устаткування.

Ми раді вітати Вас на нашому сайте!

ВИРОБНИК.com - Якість - важливіше ціни.     Основним видом діяльності підприємства є виробництво, і реалізація запасних частин до сільськогосподарської техніки ведучих підприємств виробників. Сьогодні ми пропонуємо нашим споживачам понад 5000 найменувань, спеціалізованих запасних частин на комбайни і трактори, як вітчизняного виробництва, так і виробництва ведучих країн у цій області, а також ремонт і відновлення гідравлічних силових машин, гарантійне і післягарантійне обслуговування.
   Головним принципом нашої роботи є впевненість у якості поставляемых товарів, забезпеченні гарантійних зобов'язань. Якість - важливіше ціни. Цей принцип допомагає нам підтримувати тривале і взаємовигідне співробітництво з нашими клієнтами. Наш успіх заснований на довірі покупців, що перевірений часом.
   На сайте Ви знайдете повний асортимент силової гідравліки: шестерні насоси НШ, гідромотори, гідронасоси, гідрорули, насоси-дозатори, гідророзподільники, гідроциліндри, ТНВД, запасні частини до тракторів К-700А, К-701, К-702, МТЗ-80, Т-150, Т-150ДО, ДТ-75, ДТ-75М, Т-16М, Т-40М, Т-25А, К-700, ЮМЗ-6, Т-170, комбайнам СК-5 Нива, Дон-1500Б, Дон-1500А, Дон-1200, Дон-1200Б и сільгосптехніці вітчизняного і закордонного виробництва.

   Інформацію про ціни і номенклатуру на запчастині до тракторів і комбайнів Ви можете одержати, зайшовши на сторінку Каталог запчастин. Асортимент запасних частин і комплектуючих обновляється регулярно. Сформований по категоріях він дозволяє легко знайти необхідні запчастини і комплектуючі.

Повний асортимент продукції компанії: каталог продукції

Шестерні насоси НШ Пусковий двигун Гідророзподільники Турбокомпресора Гідронасоси Гідроциліндри Гідромотори Запасні частини К-700
    Так само можна завантажити повний прайс-лист до себе на комп'ютер (архів можна подивитися використовуючи архиватор, файл представлений у форматі MS Excell (з цінами). Прайс-лист на сайте обновляється що понеділка.
   Якщо Ви не знайшли в прайсе цікавлячої Вас позиції на запчастині і комплектуючі, подзвоните нам або скиньте по факсу або електронній пошті заявку і ми постараємося виконати неї в найкоротший термін.

ремонт гідравлічного устаткування


ВИРОБНИК.com - Ремонт гідравлічного устаткування.    Надаємо весь комплекс заходів щодо виробництва и ремонтові гідравлічного устаткування. Зборка, розбирання, дефектация, мийка, заміна зношених деталей, притирання, іспит на стенді з регулюванням і остаточним доведенням і фарбуванням виробляється в спеціалізованій майстерні висококваліфікованими фахівцями. Уся продукція, зроблена або минулий капітальний ремонт, проходить комплекс заходів щодо перевірки на спеціальних стендах. Ремонт виробляється по кресленнях і технології заводів виготовлювачів. На усі відремонтовані запчастини предостовляется гарантія.

Ремонт гідророзподільників Ремонт пускових двигунів
Ремонт гідроциліндрів Ремонт повітряних компресорів
Ремонт ТНВД Ремонт гідронасосів
Ремонт турбокомпресорів Ремонт гідромоторів
Ремонт шестерних насосів Ремонт гідростатики
Ремонт стартерів Ремонт генераторів
Ремонт ГУРа Ремонт кошиків зчеплення
Ремонт гідрокермо, насосів-дозаторів Ремонт КАМАЗ

   Надаємо можливість обміняти запчастини і комплектуючі, що виробили ресурс і вийшли з ладу, на агрегати, відремонтовані за заводською технологією, оплачуючи при цьому тільки ремонт і нові комплектуючі. Організація або фізична особа, що здає устаткування, що було в експлуатації, забирає відремонтований агрегат, оплачуючи лише послугу ремонту і відсутні запчастини.

доставка запчастин


ВИРОБНИК.com - Доставка запчастин.    Шановні клієнти, звертаємо вашу увагу на можливість доставки запчастин і комплектуючих у зручне для Вас місце по всій території УКРАЇНИ.
   Доставка по Україні осущестляется транспортними компаніями (склад-склад).
Ви одержите своє замовлення в офісі транспортної компанії в зручне для Вас час. Тарифи і терміни залежать від відстані і ваги відправлення. Після відправлення ми повідомимо Вам номер декларації і дату прибуття. Доставка по Україні - платна, за допомогою фірм-перевізників здійснюється на умовах 100% передоплати на наш розрахунковий рахунок. Усі відправлення оплачуються замовником при одержанні. Більш докладно з умовами і вартістю доставки в інші міста України ви можете, ознайомиться на сайтах служб доставки.

   Росія/ СНД.
   Термін доставки здійснюється в стислий термін. Доставка здійснюється за схемою "м.Мелітополь - м.Москва".
   Якщо Вас не улаштував жоден із запропонованих нами варіантів доставки зв'яжіться з нашим менеджером. У кожнім конкретному випадку ми завжди готові погодити з Вами найбільш зручний для Вас спосіб доставки товару.


Гидравлические системы

Гидроцилиндр поршневой
Гидроцилиндр ГЦ.80.50.800.000.90
Гидроцилиндр ГЦ.80.50.800.000.90 фланец на корпусе, шток с втулкой, толкающее усилие на штоке 8т
заказ грн.
Гидроцилиндр поршневой
Гидроцилиндр рукояти ЦГ-140.100х1400.11-02
Гидроцилиндр 4225А.23.00.000 рукояти ЭО-4121, ЭО-4124, ЭО-4225А, стрелы и рукояти ЭО-4224, ЭО-4225
в наличии грн.
Гидроцилиндр телескопический
Гидроцилиндр ЦП-60х1400.30
подъема рамы стогометателя СНУ-550
в наличии грн.

Поставщик запчастей к тракторам, сельскохозяйственной, автодорожной и специальной технике АГРОСНАБЖЕНЧЕСКАЯ КОМПАНИЯ ООО ИМПЕЛ. Только сертифицированные товары, вежливое обслуживание, широкий ассортимент, низкие цены, удобная доставка, гарантийный сервис. На сайте Вы найдете полный ассортимент гидравлического оборудования – насосы НШ, гидромоторы, гидронасосы, гидрораспределители, гидроцилиндры, гидрорули, насосы-дозаторы. Запчасти к тракторам К-700А, К-701, К-702, МТЗ-80, Т-150, Т-150К, ДТ-75, ДТ-75М, Т-16М, Т-40М, Т-25А, ЮМЗ-6, Т-170, комбайнам СК-5 Нива, Дон-1500Б, Дон-1500А, Дон-1200, Дон-1200Б и сельхозтехнике отечественного и зарубежного производства. Ремонт и восстановление запчастей для гидросистем тракторов, комбайнов, сельскохозяйственных, лесных, дорожно–строительных и других мобильных машин.